Kontakt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku

ul. Zwycięstwa 26B

15-959 Białystok

centr. tel/faks (0-85) 651-67-46, (0-85) 652-26-35

adres poczty elektronicznej bialystok.miw@wetgiw.gov.pl


Powiatowy Lekarz Weterynarii w Białymstoku

Dariusz Filianowicz, d.filianowicz@piwbial.pl, tel. (0-85) 651-67-46


Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 106


Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Koordynator zespołu ds. zdrowia i ochrony zwierząt

lek. wet. Monika Olesiuk-Kupiszek, m.kupiszek@piwbial.pl, wew. 113

Stanowisko ds. zdrowia zwierząt, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

lek. wet. Joanna Lisowska Michalewicz, j.lisowska@piwbial.pl, wew. 113

lek. wet. Katarzyna Borejko, k.borejko@piwbial.pl, wew. 113

lek. wet. Justyna Tołczyk, j.tolczyk@piwbial.pl, wew. 113

lek. wet. Mariusz Szczepan Krasnodębski, m.krasnodębski@piwbial.pl, wew. 113

Stanowisko ds. ochrony zwierząt

lek. wet. Jan Matczuk, j.matczuk@piwbial.pl, wew. 109

lek. wet. Dorota Anna Korzecka, d.korzecka@piwbial.pl, wew. 109

Stanowisko ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz kontroli wymogów wzajemnej zgodności

Magdalena Misiejuk, m.misiejuk@piwbial.pl, wew. 103

Stanowisko ds. higieny materiału biologicznego

lek. wet. Anna Bobran, a.bobran@piwbial.pl, wew. 111


Zespół ds. bezpieczeństwa żywności

Koordynator zespołu ds. bezpieczeństwa żywności

lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 106

Stanowisko ds. higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego

lek. wet. Małgorzata Sobieska, m.sobieska@piwbial.pl, wew. 103

lek. wet. Renata Boużyk, r.bouzyk@piwbial.pl, wew. 104

lek. wet. Katarzyna Czajkowska, k.czajkowska@piwbial.pl, wew. 104


Zespół ds. pasz i utylizacji

Koordynator zespołu ds. pasz i utylizacji

lek. wet. Monika Izabela Opolska, m.opolska@piwbial.pl, wew. 107

Stanowisko ds. pasz i utylizacji

Piotr Roszkowski, p.roszkowski@piwbial.pl, wew. 107


Zespół ds. finansowo-księgowych

Główny Księgowy

Anna Potmalnik, a.potmalnik@piwbial.pl, wew. 105

Zastępca Głównego Księgowego

Wiesława Konopka, w.konopka@piwbial.pl, wew. 102

Stanowisko ds. finansów i księgowości

Anna Markowska, a.markowska@piwbial.pl, wew. 102

Anna Barwiejuk, a.barwiejuk@piwbial.pl, wew. 105


Zespół ds. administracyjnych

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu

Edyta Kulesza, e.kulesza@piwbial.pl, wew. 101

Stanowisko ds. osobowych

Emilia Orda-Leszczyńska, e.orda@piwbial.pl, wew. 108

Stanowisko ds. utrzymania porządku w urzędzie

Elżbieta Kojta


Samodzielne stanowisko ds. obsługi prawnej

Krzysztof Radel, Magdalena Zinówko-Siłkowska, wew. 111