Kontakt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku
ul. Zwycięstwa 26B
15-959 Białystok
centr. tel/faks 85 651 67 46
godziny pracy urzędu: Poniedziałek: 8.00 - 18.00
Wtorek - Piątek, 7.30 - 15.30

adres poczty elektronicznej bialystok.miw@wetgiw.gov.pl

adres ePUAP /yux4305tjj/skrytka


Powiatowy Lekarz Weterynarii w Białymstoku

lek. wet. Dariusz Filianowicz, d.filianowicz@piwbial.pl, tel. 85 651 67 46


Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 103


Zespół do spraw zdrowia i ochrony zwierząt

Koordynator zespołu ds. zdrowia i ochrony zwierząt

lek. wet. Dorota Anna Korzecka, d.korzecka@piwbial.pl, wew. 108

Stanowisko ds. zdrowia zwierząt, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

lek. wet. Monika Olesiuk-Kupiszek, m.kupiszek@piwbial.pl, wew. 113

lek. wet. Mariusz Krasnodębski, m.krasnodebski@piwbial.pl, wew. 113

lek. wet. Katarzyna Borejko, k.borejko@piwbial.pl, wew. 109

lek. wet. Justyna Tołczyk, j.tolczyk@piwbial.pl, wew. 109

lek. wet. Aleksandra Matusiewicz, a.matusiewicz@piwbial.pl, wew. 109

lek. wet. Robert Bielicki, r.bielicki@piwbial.pl, wew. 108

Agnieszka Dziedzic, a.dziedzic@piwbial.pl, wew.113

Ewa Sacharzewska-Korol, e.sacharzewska-korol@piwbial.pl, wew. 111

Stanowisko ds. ochrony zwierząt

Anna Szeligowska, a.szeligowska@piwbial.pl, wew. 111

Stanowisko ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz kontroli wymogów wzajemnej zgodności

Magdalena Misiejuk, m.misiejuk@piwbial.pl, wew. 104

Stanowisko ds. higieny materiału biologicznego

lek. wet. Anna Ciereszko, a.ciereszko@piwbial.pl, wew. 113


Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

Koordynator zespołu ds. bezpieczeństwa żywności

lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 103

Stanowisko ds. higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego

lek. wet. Małgorzata Sobieska, m.sobieska@piwbial.pl, wew. 106

lek. wet. Marzanna Kisielewska, m.kisielewska@piwbial.pl, wew. 104

lek. wet. Paulina Śmiarowska, p.smiarowska@piwbial.pl, wew. 106

lek. wet. Dominika Roszkowska, d.roszkowska@piwbial.pl, wew. 107

Agnieszka Zapadka, a.zapadka@piwbial.pl, wew. 106

Stanowisko ds. rolniczego handlu detalicznego produktów pochodzenia zwierzęcego i żywności zawierające jednocześnie środki spożywcze pochodzenia niezwierzęcego i produkty poczodzenia zwierzęcego

lek. wet. Teresa Trąbińska t.trabinska@piwbial.pl, wew. 106

Stanowisko ds. pasz i utylizacji

Katarzyna Szczyglak, k.szczyglak@piwbial.pl, wew. 107

Piotr Roszkowski, p.roszkowski@piwbial.pl, wew. 103


Zespół ds. finansowo-księgowych

Główny Księgowy

Anna Potmalnik, a.potmalnik@piwbial.pl, wew. 105

Zastępca Głównego Księgowego

Wiesława Konopka, w.konopka@piwbial.pl, wew. 102

Stanowisko ds. finansów i księgowości

Anna Markowska, a.markowska@piwbial.pl, wew. 102

Anna Garbowska, a.garbowska@piwbial.pl, wew. 105


Zespół ds. administracyjnych

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu

Edyta Kulesza, e.kulesza@piwbial.pl, wew. 101

Stanowisko ds. osobowych

Emilia Orda-Leszczyńska, e.orda@piwbial.pl, wew. 101

Stanowisko ds. utrzymania porządku w urzędzie

Stanisława Danuta Kretowicz

Samodzielne stanowisko ds. obsługi prawnej

Radca Prawny Krzysztof Radel, k.radel@piwbial.pl, wew. 101

Radca Prawny Magdalena Zinówko - Siłkowska, wew. 101


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iod.piwbial@gryfon.com.pl , tel. 575 435 897




Opłaty skarbowe:

Urząd Miejski w Białymstoku
Departament Finansów Miasta

Bank PEKAO S.A.
26 1240 5211 1111 0010 3553 3132

Opłata skarbowa za wydanie decyzji - 10 zł

Opłata skarbowa za wydanie zaświadczenia - 17zł